PSYCHOTERAPIA

 

„Wynikiem terapii powinno być poczucie, że żyje się „we własnej skórze” i jest się autentycznym.”
Glen O. Gabbard

Psychoterapia psychodynamiczna, którą proponuję moim Pacjentom jest terapią nastawioną na głęboką i trwałą zmianę. Łączy poziom nieświadomych myśli, wyobrażeń i odczuć z realnym funkcjonowaniem pacjenta. Słynne powiedzenie: „nie ma przypadków” możemy zaobserwować chociażby w wyborze partnera życiowego – nie rzadko chcąc świadomie uniknąć powtórzenia losu z dzieciństwa wchodzimy w związek z osobą, z którą odtwarzamy znane nam wcześniej schematy.

W pierwszym kroku proponuję 2-3 konsultacje diagnostyczne. Ich celem jest określenie problemu, z którym przyszedł pacjent i dobranie możliwie najskuteczniejszego sposobu terapii.

Sesje terapeutyczne odbywają się w gabinecie przy ul. Zofii Nałkowskiej 5/59, na Starych Bielanach, bezpośrednio przy stacji metra Słodowiec. Sesje mają miejsce zazwyczaj 1 raz w tygodniu i trwają 50 minut.

O mnie:
Obecnie jestem w 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Doświadczenie kliniczne zdobywałam na Oddziale Dziennym Kliniki Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Zaburzeń Odżywiania Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie przy ulicy Sobieskiego 9.
Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych. Pracuję również w języku angielskim i niemieckim. Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji.

Zapraszam do kontaktu,
Ewa Bereza (Kawecka)
mob: 600-959-019